امکان استفاده از دی وی دی های آموزش ریاضی شما برای داوطلبان کنکوری در مناطق دور افتاده

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
129 بازدید
سوال شده اسفند 3, 1394 در 2-برنامه ریزی درسی توسط ehsan
با سلام خدمت جناب مهندس دلیجه

می خواستم بدونم آیا برای داوطلبان کنکور مناطق و شهرهای دور افتاده که  دسترسی به معلمان خوب در درس ریاضی به خاطر هزینه های مالی ندارند امکان داره که تسهیلاتی قائل بشین تا بتونن از دی وی دی های جدید شما استفاده کنن ... ؟؟؟

اگر اشتباه نکنم ، قیمت کل پکیج شما 340 هزار تومنه ... که باور بفرمایین تهیه همچین مبلغی واسه بچه های این جور مناطق کار ساده ای نیس...(خیلیا تو زندگیشون مشکلاتی دارن که قابل باز گو کردن نیست که مشکلات مالی شاید فقط یه بخش کوچکی از اونا باشه...)

با در نظر گرفتن نحوه تدریس مفهومی که از شما سراغ دارم، خیلی دوست دارم که از پکیج شما استفاده کنم ، ولی متاسفانه بودجه ام حتی به نصف قیمتی که شما فرمودین هم نمیرسه ...

باور کنین تهیه قسمت کمی از این مبلغ هم ، واسه بعضی بچه ها و خانواده هاشون خیلی سخته ...

می دونم که شما هم بابت تهیه این پکیچ زحمت زیادی کشیدین و قاعدتا حق دارین که حق الزحمه ی تلاشتون رو بگیرین ولی اگه بتونین یه راهی بذارین که ما بچه های مناطق کمتر برخوردار هم بتونیم از پکیج جدید شما که مطمئنم عالی هست استفاده کنیم ، بی نهایت از شما ممنون خواهیم بود ...

در انتها حتی اگر واستون امکان پذیر نبود که بخواین همچین تخفیفی رو به من بدین ، بازم چیزی از ارزش شما و کاری که در حق کنکوریا انجام می دین ، در نظر من کم نمی کنه ...

ممنون که وقت گذاشتین و حرفام رو خوندین ...

الهی که هر چی توی دلتون هست که خیر شما هم در اون وجود داره، بدست بیارین...

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده مهر 8, 1395 توسط riazi100 (9,450 امتیاز)
سلام برای داوطلبان مناطق محروم تخفیف خوبی میدم. تماس بگیرید

تا 40درصد تخفیف
09383350983

درصورت پاسخ ندادن پیامک بدهید
محلی برای رفع اشکال تمامی دروس بصورت متن و عکس و فیلم همچنین پرسش و پاسخ های مشاوره ای با مدیریت حامد دلیجه ثبت نام کنید و شروع به پرسش کنید به زودی یکی جوابتو میده
1 نفر آنلاین
0 عضو و 1 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 267
بازدید دیروز: 220
بازدید کل: 225662

158 سوال

167 پاسخ

18 دیدگاه

189 کاربر

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ 160 بازدید