خیلی خیلی کند درس میخونم و اصلا مدیریت زمان ندارم و از آینده نامعلوم بعد کنکور نگران هستم

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
224 بازدید
سوال شده دی 20, 1394 در 2-برنامه ریزی درسی توسط فاطمه (120 امتیاز)

سلام استاد بزرگوار

پرسش من تقریبا همه جانبه هست 

من سال سوم  رشه انسانی هستم 

از درس خوندن خوشم میاد اما مدیریت زمان ندارم وخیلی  خیلی خیلی کند درس میخونم و همیشه وقت کم میارم آزمون های قلمچی شرکت میکنم میانگین ترازم 5000 به نظر خودم دلیلش اینه که  من هیچ وقت نمیتونم خودمو به برنامه راهبردی برسونم  و با خودم رقابت کنم و مشکلامو بفمم من اگه درسارو کامل بخونم دوره هم کنم بالای 70 درصد میزنم اما اوناییکه نرسوندم 0درصد  سال گذشته گاهی اوقات احساس میکنم با این اوضاع آزمون رفتن فقط وقتمو میگیره من موقع امتحانا خیلی مریض شدم و یه جراحی داشتم که  معدلم شد 15.5 و خوشبختانه مشکل رفع شد و بهبود پیدا کردم الانم بااینکه  هنوز امتحانای نوبت اول تموم نشده شکست رو پذیرفتم و میدونم معدلم بد میشه  ونمیدونم معدل کل چقدر رو کنکور تاثیر میذاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نگرانم اما میخوام معدل نوبت دوم و امتحانات نهایی رو عالی بدم از طرفی به نظر خودم خیلی خیلی فرصت کمی دارم برای کنکور اگه تابستونم شبانه روز درس بخونم بازم نمیرسم  نمیدونم چطوری درس بخونم که هم برای کنکور نتیجه خوب بگیرم هم امتحان نهایی رو عالی بدم هم ساعت مطالعمو بالا ببرم و هم کند درس نخونم که مورد آخر واقعا عذابم میده وقتیکه وقت کم میارم من نسبتا باصدای بلند درس میخونم  و تست زدن برام راحت تر تشریحی خوندنه راستی از بین درس های رشته انسانی ریاضیم هم ضعیفه اما زبان انگلیسیم عالیه دلیلشم اینه که از سوم ابتدایی کلاس زبان رفتم من از پر کردن دفتر برنامه ریزی هم نسبتا بیزارم چون وقتی میبینم ساعت مطالم پایینه عصبانی میشم همیشه یه برنامه ریزی خیلی عالی و خوب برای خودم میکنم  اما فقط یبار تونستم به برنامه ریزی خودم عمل کنم  و 10ساعت مطالعه داشته باشم من روزانه بین 5تا6 ساعت مطالعه دارم میترسم وقتیرفتم سال چهارم افسوس این موقع (یعنی سال سوم )که گذشته بخورم و پشت کنکوری بشم که کابوس شبانم همین پشت کنکور موندنه  وقتی کم درس میخونم خواب میبنم همه قبول شدن من موندم پشت کنکورblush

من دوست دارم حقوق دانشگاه شهید بهشتی قبول بشم که فکر نکنم با این اوضاع بتونم 

آرزو برجوانان عیب نیستsmileyهست؟؟؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید البته اگه امیدی باقی مونده باشه

thanks

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده بهمن 25, 1394 توسط riazi100 (9,450 امتیاز)

سلام فاطمه خانوم

خیلی خوبه که الان حالتون خوب هست.

در مورد اینکه سرجلسه ی آزمون وقت کم میاریم مطلب نوشتم در سایت.

در مورد افزایش ساعت مطالعه هم این مطلب رو نوشتیم در سایت.
در مورد تاثیر معدل هم خبرهای جدید رو شنیدی دیگ؟؟ معدل ترم اولم هیچ تاثیری نداره اصلا!
نگران نباش وقت زیاد هست- شما امسال فقط به سال سوم فکر کن- تابستون با یک مطالعه ی متوسط روزی 7 ساعته میتونی دوم و سوم رو جمع کنی.

شما چون رشته ات انسانی هست همینکه تشریحی برای نهایی بخونی خود به خود تستی تم خوب میشه- به جز بعضی درس های تحلیلی مانند منطق و عربی و ادبیات و...

خیلی خوبه که زبانتون خوبه- ریاضی کمکی خواستی من در خدمتم- در مورد دفتر برنامه ریزیم هم اگه دوست نداشتی پرنکن!من خودم قلمچی بودم و پر نمیکردم.

منم مثل شما بودم و برنامه میریختم و عمل نمیکردم!blush در مورد برنامه ریزی برای خود در سایت مطلب گذاشتم!

من خودم وقتی سال سوم بودم همین اندازه ی شما درس میخوندم-ساعت مطالعه ات خوبه- ولی مشکل اینه ترازت پایین هست! من ترازم 7 هزار بود.باید روی کیفیت و روش مطالعه ات فکر کنی فاطمه خانوم- وقت هست نگران نباش -ولی سعی کن هرچه زودتر ترازتو افزایش بدی!

محلی برای رفع اشکال تمامی دروس بصورت متن و عکس و فیلم همچنین پرسش و پاسخ های مشاوره ای با مدیریت حامد دلیجه ثبت نام کنید و شروع به پرسش کنید به زودی یکی جوابتو میده
1 نفر آنلاین
0 عضو و 1 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 259
بازدید دیروز: 220
بازدید کل: 225654

158 سوال

167 پاسخ

18 دیدگاه

189 کاربر

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ 46 بازدید