سلام مهندس من دارای معدل کتبیم 12 می باشد و2سال پشت کنکورم وامید ندارم بااین معدل بشه داروسازی قبول شد

1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
174 بازدید
سوال شده بهمن 20, 1393 در 1-تاثیر معدل در کنکور توسط مجید
تورو خدا کمکم کنید من واقعا تلاش زیادی میکنم ولی معدل بدم منوداره ازار میده وفکر میکنم اگه درصد بالایی نیز در درسها داشته باشم رتبه ی خوبی کسب نخواهم کردلطفا هر چه سریع تر جواب بدید منطقه ی 3

1 پاسخ

1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده بهمن 25, 1393 توسط Itak (280 امتیاز)
دوست عزیز سوالتون کاملا کلی هست .با جزییات میگفتی میتونستم بهتر کمکتون کنم

فقط میتونم بگم که معدل فقط 25% تاثیر داره و هنوز 75% به ازمون اصلی شما یعنی کنکور مربوط میشه

پیشنهاد من به شما اینه که به معدل فکر نکنید و تا میتونید تلاشتون رو بکنید چون در نیم سال دوم هستیم و نزدیک کنکور مطمنا هر

چقدر مطالعه با کیفیت زیاد داشته باشید تاثیرش رو سر جلسه حس میکنید. چون فراموشی توی ماه های نزدیک به کنکور کمتر اتفاق میفته

به نظرم مرور رو توی برنامتون به شدت انجام بدید

برای دروس حفظی کتاب را ببندید و از بر بگید مانند یک معلم . یا برای فرمول های فیزیک و ریاضی یه تکه کاغذ بردارید و تمام فرمول

ها رو از بر روی کاغذ بنویسید مثلا تمام فرمول های مشتق سپس کتاب یا جزوه را باز کنید و ببینید کدوم فرمول رو فراموش کردید کنار

اون فرمول ضربدر بزنید و آن را زیاد مرور کنید
محلی برای رفع اشکال تمامی دروس بصورت متن و عکس و فیلم همچنین پرسش و پاسخ های مشاوره ای با مدیریت حامد دلیجه ثبت نام کنید و شروع به پرسش کنید به زودی یکی جوابتو میده
1 نفر آنلاین
0 عضو و 1 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 43
بازدید دیروز: 97
بازدید کل: 418975

158 سوال

167 پاسخ

18 دیدگاه

197 کاربر

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
2 پاسخ 674 بازدید